pruty (7)

vlasce, šňůry (5)

navijáky (2) vláčecí nástrahy (20) podběráky, vezírky, gafy (1) háčky (13) splávky, čihátka, hlásiče (7) ostatní (5) knihy, časopisy, DVD (1) obratlíky, karabinky (6) peany, nože, kleště (1) celá nabídka


Ovládání stránek - při kliknutí na záhlaví kteréhokoli sloupce se zboží seřadí dle abecedního pořadí, ceny, atd., po dalším kliknutí se seřadí v opačném pořadí. Vyhledavač umí pracovat bez ohledu na malá a velká písmena, a je mu jedno, zda jsou názvy psány s pomlčkami, nebo jen s mezerami (P-40 i P 40). Návod pro objednávání, si můžete rozkliknout během objednávání, přímo v objednávce.


Stav zboží - v naší nabídce jsou rybářské potřeby jak zcela nové, tak i z druhé ruky, případně i poškozené, nekompletní, nebo s výrobními vadami. Pokud u zboží v textu není napsáno nic, je ve stavu tak jak ho dodává výrobce (kompletní, nepoškozený). Pokud zboží není v takovém stavu, je u něho vždy poznámka o vadě, případně i s fotografií vady, nebo poškození, a je označen písmeny ZSV. Při jakýchkoliv nejasnostech je možno nás kontaktovat telefonicky, nebo emailem.
 

                           X
Nejste přihlášen
řadit podle:popisvýrobcekatal. č.velikostcena

pletená šňůra Matrix Pro 135m/0,23mm 15,5kg - Green
cena: 459,-


NÁVAZCOVÁ ŠŇŮRA NASUMCE SUPER LINE
cena: 199,-


NÁVAZCOVÁ ŠŇŮRA CULT CATFISH 100kg
cena: 249,-


NÁVAZCOVÝ VLASEC 1,20 mm
cena: 249,-


VLASEC MONSTER CATFISH 300m
cena: 469,-

ks (≤ 2)