vláčecí nástrahy (1) splávky, čihátka, hlásiče (1) batohy, tašky, pouzdra (1) knihy, časopisy, DVD (1) peany, nože, kleště (1) kaprový program (1)


Ovládání stránek - při kliknutí na záhlaví kteréhokoli sloupce se zboží seřadí dle abecedního pořadí, ceny, atd., po dalším kliknutí se seřadí v opačném pořadí. Vyhledavač umí pracovat bez ohledu na malá a velká písmena, a je mu jedno, zda jsou názvy psány s pomlčkami, nebo jen s mezerami (P-40 i P 40). Návod pro objednávání, si můžete rozkliknout během objednávání, přímo v objednávce.


Stav zboží - v naší nabídce jsou rybářské potřeby jak zcela nové, tak i z druhé ruky, případně i poškozené, nekompletní, nebo s výrobními vadami. Pokud u zboží v textu není napsáno nic, je ve stavu tak jak ho dodává výrobce (kompletní, nepoškozený). Pokud zboží není v takovém stavu, je u něho vždy poznámka o vadě, případně i s fotografií vady, nebo poškození, a je označen písmeny ZSV. Při jakýchkoliv nejasnostech je možno nás kontaktovat telefonicky, nebo emailem.
 

                          
Nejste přihlášen
řadit podle:popisvýrobcekatal. č.velikostcena

KNIHA ZÁKLADY JEZERNÍHO MUŠKAŘENÍ FOX

cena: 555,-
akce: 149,-

Fox Rage Ledvinka
cena: 1099,-
akce: 549,-

ADOLA BLACK FOX FILETOVACÍ NŮŽ 20CM

BLACK FOX
cena: 719,-
akce: 549,-

Fox marker Exocet Marker Float Kit 3oz.
cena: 650,-
akce: 449,-

SUPER VIBRAX GREEN 1
cena: 39,-


Swinger FOX MK2
cena: 549,-